0
MUHTEŞEM GECE

Gaziantep’te okul öncesi alanda hizmet veren Özel Masal Vadisi Anaokulu’nun geleneksel olarak sekizincisini düzenlediği yılsonu gösterisi ve mezuniyet töreni izleyenleri büyüledi.   

Şehitkâmil Kongre Merkezinde yapılan etkinlik iki yoğunluk sebebi ile iki program olarak yapıldı. Programlar saygı duruşu istiklal marşı ile başladı.  Somada çocuklarının yüzünü güldürmek için şehit olan babalarda rahmetle anıldı.

 İlk programda minik öğrenciler birinden güzel hazırladıkları gösterilerini sundular. İkinci programda altı yaş gurubu öğrencileri hem gösterilerini sundular hem de diplomalarını aldılar.

Programda özel Masal Vadisi Anaokulu öğrencileri boylarından büyük işlere ima attılar. Öğrenciler Gaziantep, Adıyaman, Kafkas, Silifke, Karadeniz yörelerine ait halk oyunları ile seyircilere Anadolu’dan folklor çeşnisi sundular.

Okulun jimnastik kulübü öğrencileri, birbirinden güzel hareketlerle seyircileri büyülediler. Tekvando kulübü öğrencileri yaptıkları hareketlerle ailelerinden büyük alkış aldılar.

Kuğu giyimleri ile sahneye çıkan Bale öğrencileri birbirinden güzel hareketlerle şov yaptılar.

Minik öğrencilerden oluşan korular İngilizce şarkılar söyleyerek İngilizce ve müzikteki maharetlerini ortaya koydular.

Özel Masal Vadisi Anaokulu ritim gurubunun davul gösterisi izleyenleri coşturdu. Davulla çaldıkları mehter marşı ise izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

Minik öğrencilerin Şanlıurfa sıra gecesi performansları ve kostümleri büyük takdir topladı.

Program altı yaş gurubu öğrencilerin keplerini fırlatmaları ve başarı belgeleri almaları ile sona erdi.

Özel Masal Vadisi Anaokulu kurucusu Psikolog Mükrime POLAT " Sekizinci mezunlarını verdikleri okul öncesinde Gaziantep’e verdiğimiz hizmetin her geçen gün kalitesi artıyor. Okul olarak anlayışımız bu ülkede en çok eğitimli insana ihtiyaç var. Bunun için tüm özverimiz İle çalışıyoruz.” dedi

Bookmark and Share