Classes Category: Masal Vadisi

+

Beden Eğitimi

Öğrencilerimizin fiziksel gelişimini güçlendirmek, spor ilgi alanlarını keşfetmek için spor salonumuzda sportif aktiviteler yapılmaktadır.
+

Görsel Sanatlar

Öğrencilerimizin sanatsal yönlerini geliştirmek için resim, ebru, drama, tiyatro etkinlikleri yapılmaktadır.
+

Robitik ve Kodlama

Öğrencilerimizin zekalarını geliştirmek, zamanı doğru kullanmak, doğru zamanda doğru yerde bulunmak amacı ile okulumuzda Robitik ve Kodlama dersleri verilmektedir. Öğrenciler Robitik ve Kodlama derslerinde eğlenirken öğrenmektedir:
+

Mutfak Atölyesi

Öğrencilerimizin fiziksel becerilerini artırmak, mutfak becerilerini geliştirmek Gastronominin başkenti Gaziantep'te özel lezzetlerden anlayan gurme ve onları kendi mutfağında yapabilmesi için özel tasarlanmış mutfak atölyemizde uygulamalı mutfak çalışmaları yapılmaktadır.
+

Değerler Atölyesi

Öğrencilerimizin milli ve manevi değerleri öğrenmesi, yaşaması için okulumuzda saygı, sevgi, merhamet, adalet, yardımlaşma, büyüklere saygı, küçüklere sevgi, hayvan sevgisi, doğaya saygı gibi değerler eğitimi verilmektedir.
+

Yüzme

Öğrencilerimizin fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sunmak yüzmeyi öğrenmek yüzme sporunu teşvik etmek için kendi bünyemizdeki havuzumuzda yüzme etkinlikleri branş öğretmenleri tarafından verilmektedir
+

Zeka Oyunları

Öğrencilerimizin zekalarını geliştirmek, zamanı doğru kullanmak, doğru zamanda doğru yerde bulunmak amacı ile okulumuzda Zeka Oyunları dersleri verilmektedir. Öğrenciler Zeka Oyunları derslerinde eğlenirken öğrenmektedir:
+

Satranç

Öğrencilerimizin zekalarını geliştirmek, zamanı doğru kullanmak, doğru zamanda doğru yerde bulunmak amacı ile okulumuzda Santraç dersleri verilmektedir. Öğrenciler Santraç derslerinde eğlenirken öğrenmektedir: